A buszból kilépve eléggé elrettentő látvány fogadott . négy kis fa ház mind két oldalt kettő. Középen hátul egy nagy épület, az lehetett az ebédlő. Ez az öt épület fogta félkörben át az udvart ahol egy nagy fa volt. Az ágain deszkából és autó gumikból készített hinták lógtak. Sok pad és egy kosár-foci pálya is állt az udvar jobb oldalán. A bal oldalon egy kisebb erdő volt amit már akkor is láttunk mikor leérünk az autó pályáról és végig kísérte az utunkat. A csoportvezető és a segédje aki már itt várt minket a rendező füzetet olvasták majd egy megafonnal invitáltak minket a középső épületbe. Egy széles járdán indultunk el felé. Elsőnek egy terembe léptünk ahol sok kanapé és szék állt. Mindenki leült, én Kloe és Lora közé ültem egy négyes kanapén majd még mellénk huppant Johs is. Pontosabban Lora mellé. És fojtatták a buszos beszélgetésüket. Mikor hátra fordultam az átlátszó üvegen keresztül pepillantást nyertem a koszos, undorító ebédlőbe. Mint a Harry Potterben. Sok hosszú asztal. Olyan 10-20 fős lehetett. A konyhások már rég dolgozhattak mert sok tálcán már rajta voltak a szalvéták és az evőeszközök.A két vezető Miss Railyn és a most csatlakozó Mr. Beckman elcsendesítette a csapatot és soroln kezdte a neveket és a szoba beosztásokat.
1. ház: Enie
Tayra
Myra
2. ház: Cecy /én/
Kloe
Lora
3. ház: Ben
Mike
Johs
4.ház: David
Jake
Adam
Amire írásban is megkaptuk a szobák beosztását, a holnapi programot és a szükséges felszereléseket és megebédeltünk, már majdnem fél öt volt. A csoporvezetők elköszöntek és elküldtek minket a szobákbe, kipakolni. Mi az erdő felé eső részen a lesszélső házban laktunk. a tornácon volt egy pad. A szobában egymás mellett 3 ágy. Pont az ajtóval szembe. Az ajtós falon pedig 2 polc és egy íróasztal. A csajok lefoglalták a szekrényeket ezért én a középső, így a saját( kicsit bogaras) ágyamra pakoltam.És elkezdtem kipakolni a rucijaimat. Mikor kész lettünk elsőnek Kloe majd Lora is az ágyamra ült és beszélgettünk a táborról. Nekik is az volt az álláspontjuk mint nekem. Ez a hely nagyon gáz. Lorát a szülei a rossz év végi bizije miatt küldték Kloe meg minden nyáron otthon gubbaszt és állítólag az apukája szerint szüksége van egy kis kikapcsolódásra. De, hogy én? Hogy én miért vagyok itt azt senki sem tudta. :/ Elmélyülve a nagy beszélgetésben észre sem vettük, hogy valaki kopog. Majd csak akkor jöttünk rá mikor Adam benyitott.
-Van kedvetek felelsz vagy merszezni? - A válaszomat meg se várva Lora és Kloe is egyszerre vágta rá, hogy IGEN!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése