A mólón ültem és csak a tegnapi felesz vagy merszezéssel foglalkoztam. Hogy bírtam azt megcsinálni, miért csináltam meg egyáltalán. És ami utána történt Mikeal . Arra is gondoltam, hogy könnyebb lenne egyszerűen elfelejteni. Ezzel csak egy baj volt. Mindenki látta. És valószínű a többiek agyába is belefúródott a kép amint egy 15 mp-es csókcsatát vívunk. Mit is gondoltam? Olyan hülye voltam. És egyben gyerekes is. Rettentően gyerekes.
-Mizu? - foglalt helyet mellettem az emlegetett szamár.
- Mike! Én sajnálom a tegnapit. - szabadkoztam gyorsan, nehogy szóhoz jusson.
- Miért sajnálod? Talán te megbántad?
- Igen! Határozottan igen. Nem szabadott volna ezt tennem veled. Hiszen ennek a kapcsolatnak nincs jövője... Se jelenje. Se múltja. És nem akarlak megbántani de...
- Miért neked semmit se jelentett? - szakított félbe
- De, vagyis nem. Vagyis nem tudom. Nekem még soha nem volt ilyen zavar a fejemben. És szerintem nagyon, nagyon rossz ötlet volt.
- Aha, szóval azt mondod, hogy ha újra ...
- Ki ne mond!
- Na szóval akkor ha megint a tegnapihoz hasonlóan cselekednék akkor megállítanál? - hajolt közelebb és megfogta a kezem.
- Nem ezt nem mon... - és újra félbe szakított. Csak most nem szóban.
- Khm. Khm. Ez meg mit akar jelenteni? Csak nem együtt vagytok?
- Ben !!! - na ennél jobban nem tudtam volna utálni. Legszívesebben fejbe lőttem volna.
- Ne is zavartassátok magatokat. Mintha itt sem lennék. Folytassátok, csak csobbanok egyet. Remélem még benne úsznak a vízben a meztelen tested cafatjai Cecy.
- Te undorító seggfej. - Tört ki belőlem az iránta érzett undor és egyben gyűlölet. Mike csak a száját húzva nézte ahogyan vetkőzik majd felém fordult. Újra meragadta a kezemet és megcsókolt. Ott folytattuk ahol abbahagytuk.
- Boooommbaaaaaa.- üvöltötte a magzatpózba a vízbe csapódó Ben. Ezzel a mozdulatsorral majdnem a fél tó vizét ránk fröcskölve.
- Beeen te idióta. - tört ki újra az üvöltés belőlem.
- Hé, ne már ez vicces. Majd megszáradtok- mondta és a nagy és mutató ujjával apró vízcseppeket dobált felénk. - Hehehe. Vicces. nem? nem.?
- Nem!!! - tört ki belőllem és Mikeból is egyszerre az üvöltés. Az igazat megvallva belőlem már ma harmadjára. Pedig még csak reggel 10 volt. Új rekord
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése