2014. június 19., csütörtök

4. fejezet / 2

Amint Ben kiszállt a vízből mi még egy kicsit ott maradtunk KETTESBEN. Jó volt Mikeal lenni, ha ott volt megnyugodtam. Ez általában ha szerelmes az ember nem így van. De én nem voltam szerelmes. Csak tetszett Mike. Úgy ahogy akárki más olyan akit csak egy pillanatra látok az utcán. Vagy akivel 3 megállón keresztül egymás mellet ülünk a buszon, vagy a one direction akármelyik tagja. Csak tetszett. Úgy mint akárki más. És ezért egy kicsit bűntudatom volt. Talán ő többet érez? Talán nem? És még nem is ez volt a legnagyobb gond. de ezzel, hogy most együtt voltunk én lettem a tábor szajhája. Soha nem volt még fiúm, soha nem csókolóztam, soha nem...
- Gyerekek figyelem. Megkezdődött az első nap! Sok teendőnk van még és sok mindent el kell intézni. - szakította félbe a gondolatmenetemet Miss Raylin. - Az első két napot egy túlélési próbaként kell majd felfognotok. Két- Két házat fogunk össze vonni és így lesztek csapatokban. két 6 fős csapatban. A csapatok első feladata az lesz, hogy  felvernek egy sátrat.
- 6 emberre egy sátor? Nem lesz ez egy kicsit... zsufis? - kényeskedett Ennie.
- Mint mondtam ez egy túlélő próba kincsecském.- Mosolygott szinte túl kedvesen Miss Raylin. Olyan arcot vágott mintha azt akarná egyetlen mosollyal elmondani, hogy felfaltiteketamedveazerdőbenszóvalnemlesztekugyseolyansokanestéretöbbsátratvennifeleslegespénzkidobás. De nem. ő csak mosolygott. - A következő feladat miután a csoport kész, hogy minden vetélkedőhöz kiválasztanak egy embert. Egy fiút és egy lányt vagy ha nincs elegendő akkor akárkit és egy kettes csapatot alakítanak ki. Én rögtön Mikera néztem. Nekünk már meg volt a csapatunk pedig meg se beszéltük. Én és Mike. Gondolom Lora Johsal. Most is épp együtt beszélgettek. Ezek már 2 napja folyamatosan csak beszélgettek. Vagy ez csak nekem tűnt fel???
- Miután a csapatok meg vannak a sátorral hozzám jöjjenek és az első feladatot kiadom.
- És honnan szedjünk sátrat? -értetlenkedett David.
-Találd fel magad.
Erre a kijelentésre mind a hatan össze néztünk. Vagyis és Mike Lora Josh Ben és Kloe... BEN? Ben nem lehet velünk egy sátorban. Fel fog forrni az agyvizem. Mire ezt át gondoltam addigra már a többiek a sátor elkészítéséről tanácskoztak.
-Szerintem valami indiánosat csináljunk. Pl ilyen sokat egymásnak döntünk meg a közepére egyet. Akkor ha nagyobb fákat is találunk akkor még lehet el is férünk. - Hozta fel az okos ötletet Lora.
-Okos vagy- dicsérte meg egy cuki vigyorral Josh és Lora rögtön elpirult. Na ebből is lesz valami még a végén. Mire ők befejezték az enyelgést addigra a fiúk már úton voltak az erdő felé. Hátha találnak valami jó nagy darab fákat.  Ez hülyén hangzott. Mi lányok már a takarót kerestük vagy 10 perce ami elég nagy, hogy le tudjuk takarni a sátrat, amit szintén reméltük, hogy minél nagyobb lesz. Épp a 3. takarót kötöttük össze a többivel mikor megcsörrent a telefonom.






Hogy Mikenak honnan volt meg a számom? Őszintén? Nem tudom. Nem is érdekelt. Jobban lefoglalt a rajtam csimpaszkodó Kloe. Amíg Ben bevezetett minket az erdőbe 5x léptem a lábára mert a 10 cm-es magán szférát se tudta volna betartani.! Amíg felállítottuk a sátrat legalább 2 óra eltelt. De legalább 4 ember elfért benne. Már csak az volt a kérdés ki legyen az a 4?








Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése